Artykuł Dodaj artykuł

Podsumowanie: SIBEX Jesień 2011 oraz RENOVATIO 2011

Serdecznie dziękujemy za udział w premierowej edycji targów SIBEX Jesień, które odbyły się w dniach 17-18 września 2011 roku. Wzięły w nich udział 163 przedsiębiorstwa prezentując swoje produkty i usługi na łącznej powierzchni 1.800 m2.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień 2011

Salon Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO 2011

Serdecznie dziękujemy za udział w premierowej edycji targów SIBEX Jesień, które odbyły się w dniach 17-18 września 2011 roku. Wzięły w nich udział 163 przedsiębiorstwa prezentując swoje produkty i usługi na łącznej powierzchni 1.800 m2.

Miło nam poinformować, że w ciągu 2 dni Targi SIBEX Jesień połączone z pokazami, seminariami oraz Salonem Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO odwiedziło 4.000 gości i kontrahentów z terenu aglomeracji śląskiej a także wielu przedsiębiorców z innych polskich miast. Mamy nadzieję, że liczna obecność zwiedzających przełoży się na sukces Państwa Firm.

Jak się promowaliśmy

Program Targów przekazany zostanie elektronicznie do ponad 20 tys. branżowo związanych z tematyką targów.

Plakaty:
7.000 szt
. wyklejonych zostało na terenie: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Czeladzi, Sławkowa, Zawiercia, Łaz, Poręby, Ogrodzieńca, Katowic, Mysłowic, Bytomia, Chorzowa, Zabrza.
1.000 szt. umieszczonych zostało na terenie w/w miast w firmach i sklepach budowlanych bądź wyposażenia wnętrz oraz w marketach budowlanych, m.in. CASTORAMA, OBI
2.000 szt. rozesłanych zostało (wraz z zaproszeniem) do wszystkich parafii woj. Śląskiego oraz do wszystkich Urzędów Gmin w województwie.
Ulotki: 20.000 szt. dystrybuowane były na terenie w/w miast - na bazarach, targowiskach, dożynkach, imprezach rozrywkowych odbywających się w okresie dystrybucji oraz przed marketami budowlanymi.
Bannery uliczne: 22 sztuki bannerów wielkoformatowych zawieszonych na wiaduktach (lub specjalnych konstrukcjach) na terenie aglomeracji.
PRZEKIEROWANIA: Wzajemna wymiana logo zalinkowanego z 48 firmami (instytucjami).
NEWSLETTERY: Zarówno własne jak i wynikające z zawartych umów barterowych (w okresie kwiecień - wrzesień 2011) średnio 2 x w miesiącu
Specjalna informacja
dotycząca Salonu RENOVATIO przekazana została do parafii w regionie przez Kurię Sosnowiecką.
INFORMACJE PRASOWE: (w prasie lokalnej, branżowej, na portalach społecznościowych i branżowych a także na stronach internetowych naszych wystawców). W Dzienniku Zachodnim zamieszczony został Dodatek Specjalny o tematyce budowlanej promujący targi.
SPOTY DŹWIĘKOWE: W radio Katowice i TV Katowice
REKLAMA KOLOROWA W PRASIE BRANŻOWEJ: BUD-MEDIA; Wydawnictwo DOBRY DOM; Wydawnictwo TRES MEDIA; Forum Branżowe; Forum Budownictwa Śląskiego; Świat Kominków; Raport, Zi-Co; OKNONET; WYNAJEM.PL; Wydawnictwo ELAMED; GLOBNET; AGORA; APRA; TE-JOT; PUBLIKATOR; INFOMAX; SIGMA NOT
TABLICE ELEKTRONICZNE (LED): Na terenie Sosnowca, Dąbrowy, Katowic
WSPÓŁPRACA Z ZAGRANICĄ: Działania marketingowe poprzez Izby Gospodarcze (Przemysłowo-Handlowe): Śląską, Czeską, Słowacką i Ukraińską

Strony internetowe naszych targów zanotowały w dniach 10-20 września około 10.000 unikatowych wejść.

Patronat Honorowy objęli:

• Ksiądz Grzegorz Kaszak, Biskup Diecezji Sosnowieckiej
• Śląska Izba Budownictwa w Katowicach
• Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Inicjatywę naszą wsparli też:

• Biskup Gliwicki Jan Wieczorek
• Arcybiskup Metropolita Krakowski Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz

Partnerami targów SIBEX Jesień 2011 byli:

• Stowarzyszenie Dom Drewniany
• Drewdom Mętel
• Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy

Wydarzenia

W czasie tegorocznej edycji targów SIBEX Jesień odbyło się kilka ważnych wydarzeń towarzyszących:

Stowarzyszenie Dom Drewniany z Gdańska – zrealizował seminarium „Buduj z drewna”, na temat budowy domów w technologii szkieletowej
Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy  przeprowadziło Pokazy Sztuki Dekarskiej
Firmy Dekoratornia oraz FOX Dekorator zaprezentowały pokazy farb i tynków dekoracyjnych
Seminaria i wykłady w ramach Salonu RENOVATIO

CO DALEJ ?

Już rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej – jubileuszowej 5 edycji Targów SIBEX – które odbędą się w dniach 24 – 26 lutego 2012 roku.

85 % Wystawców edycji jesiennej zdeklarowała już w tej chwili udział w Targach SIBEX 2012. Zarezerwowane jest już niemal 2000 mkw Wystawy.

Życząc wielu sukcesów i pomyślności w prowadzeniu biznesu łączymy pozdrowienia i zapraszamy do współtworzenia kolejnych edycji Targów SIBEX.

Serwis fotograficzny z targów: http://www.exposilesia.pl/sibexjesien/18/0/pl/

Reportaż telewizyjny: http://vimeo.com/29368859

Artykuł został dodany przez firmę

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły