Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowy Kongres Pokoleń

Międzynarodowy Kongres Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne - 4.10.18 Warszawa. Poznaj nas i zadbaj o przyszłość swojej firmy!

Międzynarodowy Kongresu Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne

Międzynarodowy Kongres Pokoleń
Fundacji Firmy Rodzinne

4.10.18 Warszawa

Poznaj nas i zadbaj
o przyszłość swojej firmy!


Katarzyna
Gierczak-Grupińska

prezes Zarządu Fundacji
Firmy Rodzinne

Drodzy Rodzinni,

pisząc te słowa po słonecznej niedzieli i spacerze z mamą w puszczy, mam ogromną nadzieję, że kiedy to czytacie, wiosna zagościła u was w całej okazałości. To była długa zima i naprawdę nikt nie zasypał się w gawrze - a czasem myślę, że to jest bardzo atrakcyjna możliwość, nie tylko dla fauny i fl ory.

Troszkę sami się zagoniliśmy, a przez brak odpoczynku i regeneracji możemy właśnie doświadczać wiosennego przesilenia. I tu oczywiście liczymy na Wasze pomysły jak odzyskać energię i jak z niej racjonalnie korzystać. Natura budzi się z długiego letargu, a my biegamy w długim maratonie bez ustanku:

 • Jesteśmy dumni, że w projekcie Early Warning Europe mamy 75 fantastycznych Mentorów, którzy społecznie chcą pomagać innym przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła. Na stronie www.ff r.pl możecie zobaczyć jaką pomoc oferujemy razem z PARP w Polsce oraz poznać wszystkich naszych mentorów. W biuletynie przedstawiamy natomiast grupę, która w marcu otrzymała certyfi kat Mentora EWE.
   
 • Projekt Zarządu Sukcesyjnego jest już w Senacie. Przedstawiamy wam perspektywę Zofi i Drohomireckiej, która jako pierwsza wywołała ten temat na Kongresie Kobiet w Warszawie podczas panelu o Firmach Rodzinnych. Ministerstwo pracuje teraz nad zmianą, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli uznawać za koszt uzyskania przychodów wartość pracy (ne􀂂 o) współpracującego z nim małżonka lub małoletnich dzieci. Zmiana objęłaby przedsiębiorców jednoosobowych i wspólników spółek osobowych.
   
 • Poznajcie Mecenasów Fundacji- fi rmy rodzinne, które wspierają stale nasze działania i dzięki którym możemy realizować statutowe założenia Fundacji Firmy Rodzinne, zmieniając po troszku nasz świat. Dziękujemy!
   
 • Firmy Rodzinne na Giełdzie - ciekawy Raport i nieco inne spojrzenie na wartość rodziny w obrocie akcjami fi rmy.
   
 • MIĘDZYNARODOWY KONGRES POKOLEŃ 4.10.2018 w Warszawie - zapraszamy już teraz na warsztaty oparte na międzypokoleniowej relacji oraz konstruktywnym dialogu. Dialogu niezbędnym do współpracy, a tym samym do przeprowadzenia skutecznej SUKCESJI (w naszym myśleniu przekazanie fi rmy w dobre ręce).

Jesteśmy dumni, że fantastyczni ludzie dołączają do idei rozwoju Firm Rodzinnych i że razem możemy wpływać na ich otoczenie.

Dziękujemy i zapraszamy!

Zobacz najnowszy biuletyn >>>


Fundacja Firmy Rodzinne - organizacja społeczna, która bezinteresownie wspiera fi rmy rodzinne, tworząc przestrzeń dla wzajemnej wymiany doświadczeń i integracji środowiska Firm Rodzinnych.

Co robi? Co tworzy?

 • Buduje Markę Parasolową Drzewko dla Firm Rodzinnych www.drzewko.org - dołącz do 700 fi rm budujących sieć relacji i aktywnie komunikujących swoją rodzinność.
 • Organizuje Spotkania Mentoringowe w fi rmach rodzinnych.
 • Tworzy i realizuje warsztaty i spotkania edukacyjne dla przedsiębiorców.
 • Prowadzi projekt Early Warning Europe w Polsce, w którym odpowiada za przygotowanie i koordynację pracy Mentorów - dyskretna pomoc dla przedsiębiorców w kłopotach.
 • Upowszechnia, kulturę pracy przyjazną zdrowiu i działaniom profi laktycznym - projekt Zdrowa Firma Rodzinna.
 • Tworzy Raporty: Polacy o Firmach Rodzinnych oraz Kompetencje Przyszłości w Firmach Rodzinnych
 • Buduje społeczność Firm Rodzinnym, którym zależy…

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”  Flora Edwards

Podobne artykuły