Artykuł Dodaj artykuł

Inteligentny kościół nagrodzony Złotym Medalem MTP

Spośród produktów, które wystawcy będą prezentować podczas Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA, które odbędą się w Poznaniu od 26 do 28 listopada,  SAKRALIA Złotym Medalem MTP nagrodzona została Bezprzewodowa  Rozdzielnia  Elektryczna  BRE 256 produkowana przez firmę TUGAL Elektronika Użytkowa z Gdańska.

Bezprzewodowa  Rozdzielnia  Elektryczna  BRE 256, TUGALSpośród produktów, które wystawcy będą prezentować podczas Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA, które odbędą się w Poznaniu od 26 do 28 listopada,  SAKRALIA Złotym Medalem MTP nagrodzona została Bezprzewodowa  Rozdzielnia  Elektryczna  BRE 256 produkowana przez firmę TUGAL Elektronika Użytkowa z Gdańska. Jej zastosowanie w budynku sakralnym oznacza pełną automatyzację i znaczne ułatwienie obsługi świateł i wszystkich innych urządzeń elektrycznych.

Jest to nowatorskie rozwiązanie sterowania tradycyjnych rozdzielni elektrycznych. Co istotne zwłaszcza w obiektach zabytkowych przy instalowaniu nowych urządzeń nie ma potrzeby kucia ścian, aby poprowadzić przewody sterujące do rozdzielni. Według informacji producenta urządzenie jest nawet dziesięciokrotnie tańsze niż podobne rozwiązania „Inteligentnego budynku” innych firm.

Złoty Medal MTPTargi SAKRALIA organizowane są w Poznaniu już po raz piąty i znalazły stałe miejsce w kalendarzu kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów, dla których stanowią one istotne źródło informacji o innowacyjnej ofercie rynku. Wielu wystawców oferuje specjalne targowe rabaty. Większość produktów będzie można zakupić na miejscu. Wizyta na SAKRALIACH to także szansa na zdobycie nagrody - w konkursie dla osób duchownych organizowanym przez Biuro Pielgrzymkowe Arcus będzie można wygrać udział w pielgrzymce do Włoch.

Uczestniczące w targach firmy zaprezentują m.in.: szaty, stroje i przedmioty liturgiczne, wyposażenie kościołów (konfesjonały, ławki, klęczniki, ołtarze, chrzcielnice, ambony, sprzęt nagłaśniający i multimedialny, energooszczędne oświetlenie), materiały budowlane, ogrzewanie kościołów, dzwony, kuranty, sztukę sakralną (ikony, rzeźba, witraże), komunikanty i hostie, wino mszalne, świece, kadzidła, oprogramowanie do obsługi kancelarii parafialnych i cmentarzy, odzież dla księży (birety, kożuchy, kamizelki), pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, wydawnictwa oraz szeroką ofertę pielgrzymek do sanktuariów w Polsce i za granicą. Targom towarzyszyć będzie wystawa znaczków o tematyce religijnej, z których część będzie można zakupić na specjalnym stoisku Poczty Polskiej.

Podobne artykuły