Artykuł Dodaj artykuł

Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP na targach SAKRALIA 2015

Znamy już laureatów konkursu o Złoty Medal MTP na szóstej edycji Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA 2015, które odbędą się w Poznaniu od 18 do 20 listopada. 

Znamy już laureatów konkursu o Złoty Medal MTP na szóstej edycji Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA 2015, które odbędą się w Poznaniu od 18 do 20 listopada. Sąd Konkursowy pod przewodnictwem Wiceekonoma Archidiecezji Poznańskiej  ks. Konrada Zygmunta uhonorował tą prestiżową nagrodą dwa produkty, które będą prezentowane na targach.

Zintegrowany System Zarządzania Biurem – KANCELARIA - Targi SakaliaWśród laureatów znalazł się Zintegrowany System Zarządzania Biurem – KANCELARIA opracowany przez firmę PRESSTU PL. Marcin Kosicki z Wolsztyna. To produkt, pod którym kryją się narzędzia do prowadzenia administracji parafią i cmentarzem. Dostęp do systemu jest możliwy z każdego miejsca z dostępem do Internetu. System zabezpieczony jest kwalifikowa nymi certyfikatami bezpieczeństwa. Program pomaga prowadzić opłaty, przechowuje dane opiekunów grobów oraz zdjęcia nagrobków. Wspiera także dokumentację księgową oraz wydawanie odpowiednich Aktów. Przeszukiwanie bazy danych jest bardzo proste.

Zakład Produkcji Urządzeń Grzejnych IZOTERMA MTPKolejnym nagrodzonym produktem jest WYSPA GRZEJNA, czyli podłogowa modułowa płyta grzejna typ K do ogrzewania strefowego osób przebywających w kościele. Jej producentem jest Zakład Produkcji Urządzeń Grzejnych IZOTERMA Zbigniew Bereżański z Łan koło Wrocławia. Ten rewelacyjny system strefowego ogrzewania kościoła polega na ułożeniu, na istniejącej podłodze, modułowych płyt grzejnych tworzących wyspę grzejną o dowolnych wymiarach. Wyspa grzejna jest energooszczędna, ma krótki czas rozgrzewania, włączana jest jedynie na czas nabożeństwa. Wyspę układa się pod ławkami kościelnym, w prezbiterium do ogrzewania kapłana, ministrantów, chóru itd. Prosty i szybki montaż nie wymaga prac budowlanych. Wyspa grzejna może być stosowana zarówno w świątyniach zabytkowych, jak i później budowanych. Ten sposób ogrzewania zalecany prze z konserwatorów zabytków.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły