Artykuł Dodaj artykuł

SAKRALIA 2015 - kupuj z rabatem i wygraj pielgrzymkę na Litwę

Zimowa odzież dla księży (birety, kożuchy, kamizelki), szaty, stroje i przedmioty liturgiczne, pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, wydawnictwa religijne, sztuka sakralna (ikony, rzeźby, witraże)

Sakralia 2015 MTP
 
Sakralia 2015 MTP

Zimowa odzież dla księży (birety, kożuchy, kamizelki), szaty, stroje i przedmioty liturgiczne, pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, wydawnictwa religijne, sztuka sakralna (ikony, rzeźby, witraże), komunikanty i hostie, wino mszalne, świece, kadzidła, oprogramowanie do obsługi kancelarii parafialnych i cmentarzy, wyposażenie kościołów oraz biur, kancelarii i archiwów parafialnych, materiały budowlane i konserwatorskie, instalacje grzewcze dla kościołów, systemy osuszania budynków oraz szeroka oferta pielgrzymek do sanktuariów w Polsce i za granicą – wszystko to będzie można kupić, często w promocyjnych cenach, podczas Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA, które odbędą się już po raz szósty w Poznaniu od 18 do 20 listopada 2015 r.

Wizyta na targach to także szansa na zdobycie cennej nagrody - w konkursie dla osób duchownych organizowanym przez Biuro Pielgrzymkowe Arcus będzie można wygrać udział w autokarowej pielgrzymce na Litwę.

Sakralia to największe wydarzenie targowe o tej tematyce w Polsce północnej i zachodniej, które dla kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów z tych regionów kraju stanowi istotne źródło informacji o najnowszej ofercie rynku i szansę na spore oszczędności w parafialnym budżecie.

Podobnie jak podczas minionych edycji i w tym roku ekspozycję wzbogaci unikatowy program wydarzeń skierowanych do  katechetów oraz osób odpowiedzialnych za inwestycje w parafiach i zakonach.  Jedna z najważniejszych tegorocznych konferencji poświęcona będzie Wielkopolskiemu Programowi Znakowania Zabytków Ruchomych Zgromadzonych w Obiektach Sakralnych. Podczas targów odbędzie się uroczyste podpisanie programu przez przedstawicieli Archidiecezji Poznańskiej i Wielkopolskiej Komendy Policji. W trakcie tej konferencji przedstawione zostaną wnioski z przeglądu zabezpieczeń zabytków sakralnych w województwie wielkopolskim oraz porady dla księży proboszczów i policjantów dzielnicowych. Podczas targowych konferencji mowa będzie także m. in. o funduszach UE dla parafii. Odbędą się także warsztaty oszczędnego inwestora „Dachy dla parafii” oraz tradycyjna konferencja dla katechetów konferencja dla katechetów dotycząca 1050 rocznicy chrztu Polski. Odbędą się również prelekcje na temat Całunu Turyńskiego, którego replika oryginalnej wielkości będzie prezentowana na targowej ekspozycji.

Osoby duchowne po zarejestrowaniu się w serwisie www.mtp24.pl mogą otrzymać od organizatora zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu na targi. Szczegółowe informacje na temat SAKRALIÓW 2015 znajdują się na stronie www.targisakralia.pl.

Podobne artykuły