Artykuł Dodaj artykuł

Zmiana terminu targów SACROEXPO

Szanowni Państwo, stan światowej pandemii, w jakiej wszystkim przyszło nam funkcjonować zmusza nas do zmiany daty Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. W trosce o bezpieczeństwo naszych Wystawców i Zwiedzających, a także Państwa i naszą przyszłość na rynku, poszukujemy najbardziej dogodnych rozwiązań. Analizujemy potrzeby Klientów, jak również sytuację w branży targowej w Europie, aby wybrać jak najbardziej dogodny termin, który przewidujemy jesienią tego roku. O szczegółach poinformujemy niezwłocznie po podjęciu ostatecznej decyzji na tyle wcześnie, aby czas pozostały do wydarzenia był wystarczający na przemyślane przygotowanie do udziału w targach.

Zmiana terminu targów SACROEXPO

Szanowni Państwo,

Stan światowej pandemii, w jakiej wszystkim przyszło nam funkcjonować zmusza nas do zmiany daty Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. W trosce o bezpieczeństwo naszych Wystawców i Zwiedzających, a także Państwa i naszą przyszłość na rynku, poszukujemy najbardziej dogodnych rozwiązań. Analizujemy potrzeby Klientów, jak również sytuację w branży targowej w Europie, aby wybrać jak najbardziej dogodny termin, który przewidujemy jesienią tego roku. O szczegółach poinformujemy niezwłocznie po podjęciu ostatecznej decyzji na tyle wcześnie, aby czas pozostały do wydarzenia był wystarczający na przemyślane przygotowanie do udziału w targach.

W zeszłorocznej edycji SACROEXPO wzięło udział 280 wystawców z 12 krajów. Przedsięwzięciu, które odwiedziło 5 000 gości, towarzyszyły liczne wystawy i inspirujące spotkania. Skala wydarzenia jest jednym z czynników budzących obawy w sytuacji szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS – CoV-2, wywołującego chorobę Covid–19.

W Targach Kielce od początku tego roku odbyły się już cztery duże wydarzenia targowe, które zakończyły się sukcesem, ciesząc się większą niż zwykle popularnością wśród zwiedzających. Liczymy, że już wkrótce będziemy mogli wrócić do wykorzystywania targów jako najskuteczniejszego narzędzia marketingu.

Pomimo ogromu pracy, jaki wszyscy włożyliśmy w organizację wystawy SACROEXPO i poniesionych kosztów, zdrowie ogółu jest dla nas wartością nadrzędną. Liczymy na zrozumienie ze strony wystawców, oraz wszystkich, którzy planowali wizytę na targach. Dołożymy wszelkich starań, aby jesienna edycja była równie atrakcyjna, a spotkanie na Sacroexpo nie było sztuką dla sztuki, lecz sztuką spotkań, z których wyniesiemy najlepsze kontakty, procentujące w przyszłości.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły