Artykuł Dodaj artykuł

Prezent na Chrzest dla chłopca - TOP 5 pomysłów na prezent

W każdej rodzinie Chrzest to wyjątkowa uroczystość. W tym dniu niezwykle ważna jest obecność najbliższych i ich zaangażowanie.

W każdej rodzinie Chrzest to wyjątkowa uroczystość. W tym dniu niezwykle ważna jest obecność najbliższych i ich zaangażowanie. Nasza gorliwość i miłość do maleństwa powinna być podkreślona jedynym w swoim rodzaju prezentem. Tylko jaki wybrać, aby wyrazić swoje uczucia i radość? Mamy dla Ciebie duże ułatwienie. Wybraliśmy TOP 5 pomysłów na prezent na Chrzest dla chłopca, które zdobi personalizacja. Sprawdź, która pamiątka cieszy się największym zainteresowaniem na sklepie Prezenty na Chrzest!

Prezent na Chrzest dla chłopca

Prezent z pampersów - trójkołowiec z haftowanym kocykiem

Wybierając prezent na Chrzest dla chłopca warto kierować się jego praktycznym zastosowaniem. Taka pamiątka od matki chrzestnej czy ojca chrzestnego będzie dowodem na to, że w potrzebie będzie można liczyć na ich pomoc. Trójkołowiec z pampersów to doskonały pomysł na prezent na Chrzciny. Wykonany jest z ponad 50 pieluszek, a do tego ozdobiony jest personalizacją! Wykonana na milutkim kocyku będzie wspaniałym prezentem z okazji Chrztu Świętego. Dodatkowo trójkołowiec zawiera:

  • maskotkę misia,
  • skarpetki,
  • kubeczek ze składanym ustnikiem,
  • pieluszkę flanelową.

Całość zamknięta jest w białym pudełku ze wstążką, dzięki któremu Twój prezent na Chrzest będzie gotowy do wręczenia!

Prezent z pampersów na chrzest - trójkołowiec

Sztućce dla dzieci na prezent na Chrzciny

Interesują Cię bardziej klasyczne prezenty na Chrzest? Z myślą o tobie wybraliśmy właśnie taką pamiątkę, która skrywa w sobie oryginalny i niebanalny charakter. To sztućce dla dzieci z grawerem. Zamknięte w białej szkatułce będą służyć maluszkowi przez całe dzieciństwo. Jednak na tym nie koniec! Samo pudełko możesz spersonalizować, dzięki czemu może stać się ono prawdziwym pudełkiem wspomnień. Jak widzisz taka pamiątka Chrztu ma podwójne zastosowanie, które ucieszy nie tylko rodziców, ale i samo dziecko - szczególnie po wielu latach.

Sztućce dla dzieci z grawerem na prezent na Chrzciny

Srebrna grzechotka w ramce na prezent na Chrzciny dla chłopca

Prezenty na Chrzciny mogą być jeszcze bardziej pamiątkowe. Sięgają po nie bardzo często rodzice chrzestni lub dziadkowie, dla których ten dzień jest bardzo podniosły. W takich sytuacjach szczególnie warto postawić na personalizowane upominki. Na sklepie Prezenty na Chrzest dostępna jest wyjątkowa ramka z dedykacją, która skrywa w sobie srebrną grzechotkę. Możliwość postawienia lub powieszenia jest jej dodatkowym atutem. Bez wątpienia taki prezent na Chrzest zawsze będzie przywoływał miłe wspomnienia. Nawet, gdy dziecko już podrośnie.

Srebrna grzechotka na prezent na Chrzciny dla chłopca

Album na Chrzest dla chłopca

Prezent na Chrzciny dla chłopca o pamiątkowym charakterze może być także używany! To nie tylko upominek, który należy podziwiać z daleka. Album na zdjęcia jest tego najlepszym przykładem. Dzięki personalizacji będzie niesamowitą pamiątką na całe życie, ale gwarantujemy Ci, że będzie również często otwierany i podziwiany. Podarowany od chrzestnych za każdym razem będzie przypominał rodzicom i dziecku o tym ważnym wydarzeniu.

Album na Chrzest dla chłopca z nadrukiem

Szklana statuetka z nadrukiem dedykacji

Wybierając prezent na Chrzest dla chłopca warto podkreślić także swoją miłość do niego. Nic tak pięknie nie zadba o to, jak podarowanie serca, a konkretnie szklanej statuetki w kształcie serca.

Umieszczony na niej kolorowym nadruk z imieniem i chłopczyka i Twoim podpisem będzie w przyszłości wspaniałym wspomnieniem Chrztu Świętego dziecka. Jego podarowanie ułatwi Ci pudełko, które jest dołączone do statuetki.

Szklana statuetka z nadrukiem na Chrzest Święty

Wybierz prezent na Chrzest dla chłopca

Jak widzisz Chrzest Święty w życiu malucha odgrywa bardzo ważną rolę. Warto postawić na personalizowane pamiątki, które będą dla dziecka miłym wspomnieniem. Poszukaj ich w sklepie Prezenty na Chrzest.

Artykuł sponsorowany