Artykuł Dodaj artykuł

Od organicznych kadzideł po naturalnej wielkości drewniane figury. Tysiące dewocjonaliów w jednym miejscu oferuje sklep holyart.pl

Zakup artykułów religijnych i sztuki sakralnej nigdy nie był tak prosty.

Zakup artykułów religijnych i sztuki sakralnej nigdy nie był tak prosty. W internetowym sklepie HOLYART można znaleźć ponad 40 tysięcy oryginalnych produktów rzemieślniczych wysokiej jakości. Nawigowanie po stronie jest jest bardzo przyjemne i intuicyjne. Strona jest aktualizowana codziennie również dzięki sugestiom i uwagom klientów. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę do prezentacji swojej oferty, paktycznie wszystkie produkty posiadają zdjęcia wysokiej jakości tak, aby każdy mógł zobaczyć nawet najdrobniejszy szczegół. Zdjęcia są wykonywane przez fotografa w studium fotograficznym znajdującym się tuż przy magazynie sklepu

Sklep Holyart posiada 8 wesji językowych: polską, włoską, francuska, niemiecką, hiszpańską, brytyjska, portugalską i amerykańską. Centrum dystrybucyjne HOLYART znajduje się we Włoszech, w Reggio Emilia na terenie liczącego sobie 5000 metrów kwadratowych magazynu. Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 24/48 godzin dni roboczych.

Klient może wybrać najbardziej odpowiadający mu sposób płatności spośród takich metod jak: karty kredytowe Visa i Mastercard, PayPal, Przelewy24 (szybki przelew i blik), Amazon Pay i zagraniczny przelew bankowy.

HOLYART

W przypadku wątpliwości dotyczących produktów czy też sposobu zakupu lub wysyłki, klienci mogą otrzymać dodatkowe informacje dzwoniąc na infolinie, wysyłając emaila czy też poprzez chat.

Jedno miejsce – tysiące produktów

Na stronie HOLYART.PL można zaopatrzyć się w przedmioty sztuki sakralnej, artykuły religijne – dewocjonalia drobne i dużych rozmiarów, akcesoria liturgiczne, wyposażenie sakralne, odzież dla osób zakonnych i dla księży, komunikanty, produkty pochodzące z klasztorów i wiele innych artykułów odpowiednich na różne specjalne okazje. Wszystkie oferowane produkty łatwo odszukać dzięki intuicyjnemu podziałowi na kategorie. Główne kategorie to: artykuły religijne, produkty klasztorne, akcesoria liturgiczne, produkty eksploatacyjne, specjalne okazje oraz Boże Narodzenie.

Na stronie sklepu holyart.pl znajdziemy również zakładkę „outlet”, gdzie można znaleźć wybrane produkty rzemieślnicze w okazyjnej cenie, czasami nawet dwukrotnie tańsze.

HOLYART
HOLYART

 

Holyart.pl – wyjątkowy sklep

Prezentowane na stronie sklepu produkty są różnorodne, zarówno oryginalne jak i charakteryzujące się wysoką użytecznością. Znajdują się tu również drogocenne arcydzieła, wykonywane ręcznie przez włoskich rzemieślników i innych artystów oraz klasztorne manufaktury.

Najważniejszym atutem oferowanych artykułów jest wysoka jakość rzemieślniczego wykonania. Przedmioty sztuki sakralnej pochodzą głównie z Włoch i są wykonane z pasją i niezwykłą starannością.

Historia sklepu

Początkowo sklep był działalnością zarówno stacjonarną jak i internetową i nazywał się Pulchra Point Scn. Pod koniec 2006 roku, obserwując wzrastającą popularność sprzedaży internetowej na stronie Holyart.it, właściciele podjęli decyzję aby poświęcić się wyłącznie tej formie sprzedaży. Wyłączna koncentracja na obsłudze zamówień internetowych zapewniła lepszy oraz sprawniejszy serwis a także możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów z całego świata. W ten sposób powstała firma Pulcranet srl, która poprzez markę HOLYART nawiązuje dialog z chrześcijanami z całego świata.

Artykuł został dodany przez firmę


Podobne artykuły