VTS volcanoVTS volcano

Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Warszawa, mazowieckie Dodano: 2020-03-28 2020-03-28 | ID oferty: 339512

Specjalista ds. Marketingu
Warszawa
NR REF.: 1134698


Twoja następna firma
Międzynarodowa firma o skandynawskich korzeniach, która od wielu lat działa w branży budowlanej oferując szeroki zakres marek produktów stolarki otworowej.

Twoje następne stanowisko
W związku z rozwojem działu marketingu, poszukujemy dynamicznej osoby, która będzie wpierać działania marketingowe (offline i online). Najważniejsi klienci to sklepy wielkopowierzchniowe, DIY. Osoba potrafiąca koordynować równolegle wiele projektów, monitorować deadliny oraz otwarta na podróże służbowe będzie mogła znaleźć wspólny temat z nowym przełożonym.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Na tym stanowisku sprawdzi się osoba z doświadczeniem w pracy sieciami handlowymi w kontekście marketingu, merchangisingu i promocji. Wszechstronne zainteresowanie marketingiem w branżach technicznych, produktach budowlanych będzie atutem. Język angielski na poziomie komunikatywnym min. B2. Specjalista ds. marketingu będzie bezpośrednio raportować do Managera Marketingu, zajmując się wieloma brandami firmy na różnych rynkach europejskich.

Co zyskujesz?
Firma oferuje stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie oraz dalszy rozwój w strukturach firmy, szeroki pakiet benefitów socjalnych.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

HAYS Construction & Property
https://www.infopraca.pl/praca/specjalista-ds-marketingu/warszawa/14804535

Skontaktuj się z firmą:

HAYS Construction & Property

Warszawa mazowieckie

Dane kontaktowe: