Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal

Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal

2012-11-22 - 2012-11-24 Lipsk targi

Organizator:
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
Jana Olbracht 29 /5
01-102 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:


Adres:

Messe-Allee 1 04356 Lipsk
Saxony, GermanyRenoma targów denkmal, jako spotkania branżowego jest niezwykle silna nie tylko w Niemczech, ale i w innych krajach europejskich, w tym również w Polsce. Od wielu lat Targi Lipskie Polska wychodząc naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców, konserwatorów i instytucji organizują Stoisko Narodowe, obejmujące indywidualne stoiska wystawców, centralną recepcję, wspólną kuchnię oraz część kawiarnianą. Podczas poprzedniej edycji w 2010 roku na wspólnym stoisku o powierzchni 400 m² zaprezentowało się 23 wystawców (przedsiębiorcy, konserwatorzy, instytucje oraz organizacje rządowe i pozarządowe).

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a wystawcy byli zadowoleni z przeprowadzonych rozmów i nawiązanych kontaktów.  Podczas nadchodzącej edycji przedstawiciele polski również będą mieli szansę na wystąpienie pod wspólnym szyldem.

W tym roku przygotowaliśmy oferty, które kierujemy do przedsiębiorców, konserwatorów i instytucji.

W ofercie dla instytucji proponujemy stoiska o wielkości 12, 16 lub 20 m². W Polsce pod opieką instytucji jest wiele pięknych miejsc, które niejednokrotnie wymagają specjalistycznego podejścia. Ich konserwacja, renowacja oraz odpowiednie zabezpieczenie przed niekorzystnymi wpływami środowiska naturalnego jest niezwykle ważnym zadaniem. Obecność przedstawicieli polskich instytucji na targach denkmal to szansa na zaprezentowanie swoich osiągnięć oraz na przedstawienie innowacyjnych rozwiązań międzynarodowym przedstawicielom branży. Spotkanie z ekspertami z innych krajów to także możliwość poznania metod, które wykorzystują w swojej codziennej pracy. Daje to również szansę na zapoznanie się ze strategiami oraz rozwiązaniami systemowymi, które z powodzeniem działają w innych krajach, a których w Polsce może jeszcze brakować.

Kraje, w których idea instytucji mających pod swoja opieką zabytki, jest dłuższa, mogą stać się wzorem do naśladowania lub źródłem informacji o błędach, których warto unikać.

Zapraszamy zatem polskie organizacje poszukujące nowych rozwiązań systemowych do udziału w targach denkmal, aby dziedzictwo narodowe mogło być przekazywane kolejnym pokoleniom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą udziału w Polskim Wystąpieniu Narodowym.

Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal - zdjęcie

Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal

22-11-2012 - 24-11-2012 Lipsk

Renoma targów denkmal, jako spotkania branżowego jest niezwykle silna nie tylko w Niemczech, ale i w innych krajach europejskich, w tym również w Polsce. Od wielu lat Targi Lipskie Polska wychodząc naprzeciw potrzebom polskich przedsięb...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę