Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka MEMENTO

28-30 listopada 2014 Poznań Targi


Organizator:

Grupa MTP

Adres:

Głogowska 14
60-734 Poznań
wielkopolskie, Polska


Dane kontaktowe:

tel.: 61869 20 00
kom.: 000000000
e-mail: info@grupamtp.pl
https://www.mtp.pl/pl


Adres:

Głogowska 14 / nie podano
60-734 Poznań
wielkopolskie, PolskaMEMENTO logo

Zapraszamy do udziału w Targach Funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka, które odbędą się w dniach 28 - 30 listopada 2014 r. w Poznaniu.

Targi MEMENTO Poznań to wspólne przedsięwzięcie Międzynarodowych Targów Poznańskich i Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, przygotowane z myślą o przedstawicielach branży funeralnej. To jedno z niewielu wydarzeń dla sektora pogrzebowego, które od wielu lat stanowi okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w branży. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy akcesoriów cmentarnych i pogrzebowych oraz urządzeń techniki cmentarnej.

Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle imponująco. Swój udział zapowiedziało kilkudziesięciu przedstawicieli firm z Polski i Europy. Poza ekspozycją wystawców, MEMENTO Poznań to miejsce licznych seminariów i pokazów. Targi w swojej formule, co edycję przyciągają rzeszę profesjonalnych zwiedzających. Wśród nich spotkać można między innymi przedstawicieli domów pogrzebowych, zarządców cmentarzy, firm kamieniarskich czy hurtowni funeralnych. Jak pokazuje frekwencja formuła targów doskonale wpasowała się w oczekiwania firm oraz kontrahentów.

Jeśli chcesz z nami tworzyć jedne z największych targów branży pogrzebowej w tej części Europy skontaktuj się z nami.

MEMENTO POZNAŃ to także jedyne polskie targi rekomendowane przez Międzynarodową Federację Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT – IFTA.

 

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka MEMENTO - zdjęcie

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka MEMENTO

30-11-2012 - 02-12-2012 (30 listopada - 2 grudnia 2012) Poznań

Zapraszamy do udziału w Targach Funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka, które odbędą się w dniach 28 - 30 listopada 2014 r. w Poznaniu. Targi MEMENTO Poznań to wspólne przedsięwzięcie Międzynarodowych Targów Poznań...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę

Inne wydarzenia tego organizatora: