Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka MEMENTO

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka MEMENTO

2014-11-28 - 2014-11-30 Poznań targi

Organizator:
Grupa MTP
Głogowska 14
60-734 Poznań
wielkopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 61 869 20 00
e-mail: info@grupamtp.pl


Adres:

Głogowska 14 60-734 Poznań
wielkopolskie, PolskaMEMENTO logo

Zapraszamy do udziału w Targach Funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka, które odbędą się w dniach 28 - 30 listopada 2014 r. w Poznaniu.

Targi MEMENTO Poznań to wspólne przedsięwzięcie Międzynarodowych Targów Poznańskich i Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, przygotowane z myślą o przedstawicielach branży funeralnej. To jedno z niewielu wydarzeń dla sektora pogrzebowego, które od wielu lat stanowi okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w branży. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy akcesoriów cmentarnych i pogrzebowych oraz urządzeń techniki cmentarnej.

Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle imponująco. Swój udział zapowiedziało kilkudziesięciu przedstawicieli firm z Polski i Europy. Poza ekspozycją wystawców, MEMENTO Poznań to miejsce licznych seminariów i pokazów. Targi w swojej formule, co edycję przyciągają rzeszę profesjonalnych zwiedzających. Wśród nich spotkać można między innymi przedstawicieli domów pogrzebowych, zarządców cmentarzy, firm kamieniarskich czy hurtowni funeralnych. Jak pokazuje frekwencja formuła targów doskonale wpasowała się w oczekiwania firm oraz kontrahentów.

Jeśli chcesz z nami tworzyć jedne z największych targów branży pogrzebowej w tej części Europy skontaktuj się z nami.

MEMENTO POZNAŃ to także jedyne polskie targi rekomendowane przez Międzynarodową Federację Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT – IFTA.

 

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka MEMENTO - zdjęcie

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka MEMENTO

30-11-2012 - 02-12-2012 Poznań

Zapraszamy do udziału w Targach Funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka, które odbędą się w dniach 28 - 30 listopada 2014 r. w Poznaniu. Targi MEMENTO Poznań to wspólne przedsięwzięcie Międzynarodowych Targów Poznań...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę