Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
Mam akumulator na pozytywną energię zdjęcie

Mam akumulator na pozytywną energię

Z Aleksandrem Dobą rozmawia Łukasz Kaźmierczak

Czytaj więcej

 
Pontyfikat Franciszka? Podoba mi się zdjęcie

Pontyfikat Franciszka? Podoba mi się

Czy to prawda, że przez rozmowy z kard. Józefem Ratzingerem nawrócił się Pan?

Czytaj więcej

 
Sylwetki najpopularniejszych papieży XX i XXI wieku zdjęcie

Sylwetki najpopularniejszych papieży XX i XXI wieku

Żyjący w renesansie Aleksander VI, czyli Rodrigo Borgia, to papież słynący bardziej z niesławy, niż ze sławy. Na tronie piotrowym nie zawsze siedzieli święci papieże, aczkolwiek w ostatnim czasie Duch Święty naprawdę czuwa nad konklawe, o czym świadczą fantastyczne pontyfikaty.

Czytaj więcej

 
Wszystko dla kościoła i sztuki zdjęcie

Wszystko dla kościoła i sztuki

To już XX edycja Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Targi odbędą się od 10 do 12 czerwca 2019 roku. Podczas trzech dni hale Targów Kielce wypełnią organy, rzeźby, ikony i różańce. Nie zabraknie premier książkowych i ciekawych konferencji.

Czytaj więcej

 
Timber Wave jako ozdoba wejścia do Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie zdjęcie

Timber Wave jako ozdoba wejścia do Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie

Ogromna konstrukcja „Timber Wave” z amerykańskiego czerwonego dębu zdobiła wejście do Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie.

Czytaj więcej

 
Budujące rozmowy, znani goście – SACROEXPO 2018 zdjęcie

Budujące rozmowy, znani goście – SACROEXPO 2018

Ponad 5000 gości odwiedziło tegoroczną XIX Międzynarodową Wystawą Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Swoją ofertę przedstawiło 287 firm z 11 krajów. Podczas tragów odbyły się liczne spotkania, debaty i konferencje.

Czytaj więcej

 
Człowiek z celuloidu zdjęcie

Człowiek z celuloidu

W filmach Andrzeja Wajdy przeglądał się polski los – z jego wzniosłością, pospolitością i nikczemnością. Wszystkim tym odcieniom polskości umiał jednak nadać mistrzowski szlif.

Czytaj więcej

 
Za nami pierwszy dzień VII edycji MEMENTO Poznań zdjęcie

Za nami pierwszy dzień VII edycji MEMENTO Poznań

Zgodnie z obietnicami wiele się działo. Futurystyczne urny, kamienne nagrobki, luksusowe karawany, namioty pogrzebowe, cmentarne windy, nagłośnienie, odzież żałobna – te i wiele innych produktów mogli podziwiać tłumnie przybyli ta targi goście.

Czytaj więcej

 
Targi Dziedzictwo - dawne dzieje w nowoczesnej oprawie zdjęcie

Targi Dziedzictwo - dawne dzieje w nowoczesnej oprawie

Zakończyły się III Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO, które odbyły się w dniach 7-9 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. 

Czytaj więcej

 
Krwawym szlakiem zesłańców zdjęcie

Krwawym szlakiem zesłańców

W czasie powstania styczniowego i jeszcze kilka lat po nim Rosjanie aresztowali i skazywali jego uczestników. Obok wyroków śmierci, przepadku całego mienia, zasądzano więzienia i wywózki w głąb Rosji. W przypadającą w tych dniach 151. rocznicę wybuchu powstania warto wspomnieć te tysiące osób skazanych na zesłanie i niewolniczą pracę na Syberii.

Czytaj więcej

 
„Troska inwestorów o zabytki i pamięć historyczną” - podsumowanie spotkania prasowego zdjęcie

„Troska inwestorów o zabytki i pamięć historyczną” - podsumowanie spotkania prasowego

17 marca w Warszawie, w restaurowanym budynku Ufficio Primo przy ulicy Wspólnej 62, odbyło się spotkanie poświęcone tematyce zaangażowania inwestorów w obiekty zabytkowe. Pretekstem do poruszenia tej kwestii jest Ufficio Primo - najnowsza inwestycja Euro Invest, którego prezesem jest Jan Lubomirski. Do tej pory budynek był kojarzony z dawną siedzibą Prezydium Rządu, zaprojektowaną w ponadczasowym stylu przez prof. Marka Leykama.

Czytaj więcej

 
Niezniszczalni zdjęcie

Niezniszczalni

Nie zostały zmumifikowane. I nie poddały się rozkładowi. Ponad sto ciał świętych stanowi dla naukowców zagadkę nie do rozwiązania.  

Czytaj więcej

 
Nagroda Złotej Kielni dla projektu Sweco Architekci zdjęcie

Nagroda Złotej Kielni dla projektu Sweco Architekci

Projekt pracowni Sweco Architekci otrzymał I pierwsze miejsce w kategorii Rozbudowa i przebudowa obiektów zdobywając tytuł „Złotej Kielni” – Budowa Roku 2011.

Czytaj więcej

 
Jan XXIII i Jan Paweł II  – nowi święci Kościoła zdjęcie

Jan XXIII i Jan Paweł II – nowi święci Kościoła

„Na chwałę Świętej i Nierozdzielnej Trójcy, dla wywyższenia katolickiej wiary i wzrostu chrześcijańskiego życia, na mocy władzy naszego Pana Jezusa Chrystusa i świętych Apostołów Piotra i Pawła, a także Naszej, po uprzednim dojrzałym namyśle, po licznych modlitwach i za radą wielu naszych Braci w biskupstwie orzekamy i stwierdzamy, że błogosławieni Jan XXIII i Jan Paweł II są świętymi i wpisujemy ich do katalogu świętych, polecając, aby odbierali oni cześć jako święci w całym Kościele”

Czytaj więcej

 
Cennik sprzedaży hurtowej - Izomur zdjęcie

Cennik sprzedaży hurtowej - Izomur

Od 3 lat nasza Firma, prowadziła stałą politykę cenową na produkowany przez siebie preparat izomur.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 25