Wynik wyszukiwania

 
Namioty pogrzebowe VITABRI – solidność, rzetelność i bezpieczeństwo konstrukcji zdjęcie

Namioty pogrzebowe VITABRI – solidność, rzetelność i bezpieczeństwo konstrukcji

Namioty pogrzebowe firmy VITABRI to nowoczesne, solidne, bezpieczne konstrukcje, dedykowane zakładom pogrzebowym i cmentarzom komunalnym.

Czytaj więcej

 
Drzewo śmierci i życia zdjęcie

Drzewo śmierci i życia

Materialna pamiątka śmierci Pana Jezusa, która na początku nie budziła sama w sobie zainteresowania, stała się przedmiotem najgłębszej czci

Czytaj więcej

 
Lednica 2013 zdjęcie

Lednica 2013

− Musicie wrócić do domu lepsi! – wołał do młodych ludzi na Lednicy o. Jan Góra. 1 czerwca przybyło ich tu 80 tysięcy, żeby razem wybrać w swoim życiu Chrystusa.

Czytaj więcej

 
Pamięci polskich Żydów zdjęcie

Pamięci polskich Żydów

W tym roku obchodzimy 70. rocznicę powstania w getcie warszawskim. Z tej okazji po raz pierwszy swoje podwoje otworzy dla gości Muzeum Historii Żydów Polskich.

Czytaj więcej

 
Kajakiem za papieżem zdjęcie

Kajakiem za papieżem

Wakacje sprzyjają odwiedzaniu ciekawych miejsc, a szczególnie takich, w których łatwo połączyć „przyjemne z pożytecznym”, czyli odpocząć i nie zapomnieć o Bogu, a może nawet wzmocnić swoją wiarę.

Czytaj więcej

 
Czas młodego Kościoła w Rio zdjęcie

Czas młodego Kościoła w Rio

To będą wyjątkowe Światowe Dni Młodzieży. Po raz pierwszy uczestniczyć w nich będzie Ojciec Święty Franciszek i będzie to zarazem jego pierwsza wizyta zagraniczna.

Czytaj więcej

 

Przystanek, na którym warto się zatrzymać

− Czasami jest tak, że lecą „bluzgi” i okrzyki: To ci od Jezusa! Ale to tylko taka zaczepka. Tak naprawdę, często ci, którzy rzucają w nas „błotem”, chętnie potem przychodzą porozmawiać – opowiada Michał.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 7