Wynik wyszukiwania

 
Namioty pogrzebowe VITABRI – solidność, rzetelność i bezpieczeństwo konstrukcji zdjęcie

Namioty pogrzebowe VITABRI – solidność, rzetelność i bezpieczeństwo konstrukcji

Namioty pogrzebowe firmy VITABRI to nowoczesne, solidne, bezpieczne konstrukcje, dedykowane zakładom pogrzebowym i cmentarzom komunalnym.

Czytaj więcej

 
Zakład pogrzebowy pomoże Ci pożegnać bliskich zdjęcie

Zakład pogrzebowy pomoże Ci pożegnać bliskich

Śmierć najbliższych członków rodziny to bolesne wydarzenie, jednak bliscy pomimo bólu i łez robią wszystko, by godnie pożegnać ukochane osoby. Organizacja pogrzebu jest trudna, gdyż ma się na nią jedynie kilka dni, gdy wciąż jest się w szoku po stracie rodzica, rodzeństwa, dziadków, a niekiedy nawet dzieci.

Czytaj więcej

 
Najtrudniejsze decyzje. Czym kierować się wybierając zakład pogrzebowy? zdjęcie

Najtrudniejsze decyzje. Czym kierować się wybierając zakład pogrzebowy?

Planowanie to ważna ludzka aktywność. Obejmuje zakładanie celów, określanie dróg, które prowadzą do ich osiągnięcia oraz możliwości poradzenia sobie z potencjalnymi trudnościami. To wszystko pozwala na uporządkowanie rzeczywistości w wielu jej aspektach i poczucie, że to my panujemy nad sytuacją, a nie sytuacja nad nami.

Czytaj więcej

 
Kremacja a tradycyjny pochówek zdjęcie

Kremacja a tradycyjny pochówek

Kremacja ciała jest coraz popularniejsza w Polsce, choć wciąż najbardziej tradycyjną formą pochówku jest pogrzeb ziemny.

Czytaj więcej

 
Drzewo śmierci i życia zdjęcie

Drzewo śmierci i życia

Materialna pamiątka śmierci Pana Jezusa, która na początku nie budziła sama w sobie zainteresowania, stała się przedmiotem najgłębszej czci

Czytaj więcej

 
Lednica 2013 zdjęcie

Lednica 2013

− Musicie wrócić do domu lepsi! – wołał do młodych ludzi na Lednicy o. Jan Góra. 1 czerwca przybyło ich tu 80 tysięcy, żeby razem wybrać w swoim życiu Chrystusa.

Czytaj więcej

 
Pamięci polskich Żydów zdjęcie

Pamięci polskich Żydów

W tym roku obchodzimy 70. rocznicę powstania w getcie warszawskim. Z tej okazji po raz pierwszy swoje podwoje otworzy dla gości Muzeum Historii Żydów Polskich.

Czytaj więcej

 
Kajakiem za papieżem zdjęcie

Kajakiem za papieżem

Wakacje sprzyjają odwiedzaniu ciekawych miejsc, a szczególnie takich, w których łatwo połączyć „przyjemne z pożytecznym”, czyli odpocząć i nie zapomnieć o Bogu, a może nawet wzmocnić swoją wiarę.

Czytaj więcej

 
Czas młodego Kościoła w Rio zdjęcie

Czas młodego Kościoła w Rio

To będą wyjątkowe Światowe Dni Młodzieży. Po raz pierwszy uczestniczyć w nich będzie Ojciec Święty Franciszek i będzie to zarazem jego pierwsza wizyta zagraniczna.

Czytaj więcej

 

Przystanek, na którym warto się zatrzymać

− Czasami jest tak, że lecą „bluzgi” i okrzyki: To ci od Jezusa! Ale to tylko taka zaczepka. Tak naprawdę, często ci, którzy rzucają w nas „błotem”, chętnie potem przychodzą porozmawiać – opowiada Michał.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 10