Wynik wyszukiwania

 
Podsumowanie Soboru zdjęcie

Podsumowanie Soboru

Drugi Sobór Watykański był wielkim wezwaniem do otwartości. Staroprawosławny Sobór na Krecie odbywa się natomiast w czasie, gdy idea otwartości przeżywa wyraźny kryzys, a ten nie omija także Kościoła.

Czytaj więcej

 
Jubileuszowa edycja SACROEXPO przeszła do historii zdjęcie

Jubileuszowa edycja SACROEXPO przeszła do historii

Minęła XX edycja Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Podczas trzech dni hale Targów Kielce wypełniła oferta 280 wystawców z 12 krajów.  Wystawie, którą odwiedziło 5000 gości, towarzyszyły wystawy i inspirujące spotkania.  

Czytaj więcej

 
Budujące rozmowy, znani goście – SACROEXPO 2018 zdjęcie

Budujące rozmowy, znani goście – SACROEXPO 2018

Ponad 5000 gości odwiedziło tegoroczną XIX Międzynarodową Wystawą Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Swoją ofertę przedstawiło 287 firm z 11 krajów. Podczas tragów odbyły się liczne spotkania, debaty i konferencje.

Czytaj więcej

 
Rok 2013 dobry dla polskich targów. Podsumowanie 2013 r. i perspektywy na 2014 r. zdjęcie

Rok 2013 dobry dla polskich targów. Podsumowanie 2013 r. i perspektywy na 2014 r.

W oparciu o wstępne dane statystyczne targów jakimi dysponują Polska Izba Przemysłu Targowego oraz CENTREX – audytor tych danych, można stwierdzić, że targi w Polsce pozostają ważnym instrumentem marketingu i komunikacji biznesowej.

Czytaj więcej

 
Targi Dziedzictwo: technologie w służbie zabytkom zdjęcie

Targi Dziedzictwo: technologie w służbie zabytkom

Zakończyły się 5. Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek Dziedzictwo, które trwały w Warszawie od 7 do 9 października. 

Czytaj więcej

 
KOŚCIÓŁ -SZTUKA - BIZNES – Targi SACROEXPO w Kielcach zdjęcie

KOŚCIÓŁ -SZTUKA - BIZNES – Targi SACROEXPO w Kielcach

Wręczenie Medalu Papieskiej Rady ds. Kultury, koncert chóru Polskiego Radia, międzynarodowe konferencje z udziałem wybitnych osobistości, a także prezentacja produktów dedykowanych nowoczesnym kościołom i pokazy mody liturgicznej – tak w wielkim skrócie można podsumować wystawę SACROEXPO, która od 12 do 14 czerwca odbywała się w Targach Kielce.

Czytaj więcej

 
Targi Dziedzictwo - tam, gdzie nowe technologie wpisują się w historię zdjęcie

Targi Dziedzictwo - tam, gdzie nowe technologie wpisują się w historię

Dobiegły końca 4. Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO, które trwały od 5 do 7 października. Wydarzenie było bogate w merytoryczne dyskusje oraz wykłady poświęcone ochronie dziedzictwa narodowego. 

Czytaj więcej

 
Podsumowanie: SIBEX Jesień 2011 oraz RENOVATIO 2011 zdjęcie

Podsumowanie: SIBEX Jesień 2011 oraz RENOVATIO 2011

Serdecznie dziękujemy za udział w premierowej edycji targów SIBEX Jesień, które odbyły się w dniach 17-18 września 2011 roku. Wzięły w nich udział 163 przedsiębiorstwa prezentując swoje produkty i usługi na łącznej powierzchni 1.800 m2.

Czytaj więcej

 
Targi Dziedzictwo - dawne dzieje w nowoczesnej oprawie zdjęcie

Targi Dziedzictwo - dawne dzieje w nowoczesnej oprawie

Zakończyły się III Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO, które odbyły się w dniach 7-9 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. 

Czytaj więcej

 
VII edycja Targów Sakralnych już za nami! zdjęcie

VII edycja Targów Sakralnych już za nami!

Lubelskie Targi Sakralne LUBSACRO odbyły się już w po raz siódmy. Od 29 do 30 września 2015 roku w Targach Lublin swoje produkty prezentowało 60 Wystawców z całej Polski.

Czytaj więcej

 
Ogień i Wiatr… zdjęcie

Ogień i Wiatr…

BERNADETA KRUSZYK …i upał, kurz, zmęczenie, wielka radość i oczyszczający płacz – wszystko podczas tegorocznej Lednicy modlącej się w imię Ducha Świętego. To było już dziewiętnaste spotkanie i trzecie przygotowujące młodych do przyszłorocznego jubileuszu chrztu Polski. Po mod...

Czytaj więcej

 
XVI Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO zdjęcie

XVI Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO odbyła się już po raz szesnasty. Od 22 do 24 czerwca w Targach Kielce swoje produkty prezentowało 250 wystawców z 12 krajów świata. 

Czytaj więcej

 
Inauguracja działalności "Świętokrzyskiego Sztetla" w Chmielniku zdjęcie

Inauguracja działalności "Świętokrzyskiego Sztetla" w Chmielniku

10 listopada w „Świętokrzyskim Sztetlu” im. Majera Małego w Chmielniku odbyło się uroczyste podsumowanie tego niezwykłego edukacyjno-muzealnego projektu.

Czytaj więcej

 
Targi denkmal umacniają pozycję zdjęcie

Targi denkmal umacniają pozycję

Targi denkmal 2014 już za nami, w trakcie trzech dni (6-8 listopada) halę targową odwiedziło 13.100 specjalistów z branży, których celem było zapoznanie się z najnowszymi trendami. „11-sta edycja targów odniosła pełny sukces.

Czytaj więcej

 
Galeria zdjęć z MEMENTO Poznań zdjęcie

Galeria zdjęć z MEMENTO Poznań

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Targów Funeralnych MEMENTO Poznań

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 47