VTS volcanoVTS volcano

Wynik wyszukiwania

 
Zakład pogrzebowy pomoże Ci pożegnać bliskich zdjęcie

Zakład pogrzebowy pomoże Ci pożegnać bliskich

Śmierć najbliższych członków rodziny to bolesne wydarzenie, jednak bliscy pomimo bólu i łez robią wszystko, by godnie pożegnać ukochane osoby. Organizacja pogrzebu jest trudna, gdyż ma się na nią jedynie kilka dni, gdy wciąż jest się w szoku po stracie rodzica, rodzeństwa, dziadków, a niekiedy nawet dzieci.

Czytaj więcej

 
Pogrzeb świecki czyli jaki? Co różni go od pogrzebu religijnego? zdjęcie

Pogrzeb świecki czyli jaki? Co różni go od pogrzebu religijnego?

Pogrzeb świecki odbywa się bez udziału osób duchownych i symboli religijnych. Ceremonię pożegnalną można dostosować do ostatniej woli zmarłego czy życzeń jego najbliższych lub poprowadzić ją wedle schematu. 

Czytaj więcej

 
Namioty pogrzebowe VITABRI – solidność, rzetelność i bezpieczeństwo konstrukcji zdjęcie

Namioty pogrzebowe VITABRI – solidność, rzetelność i bezpieczeństwo konstrukcji

Namioty pogrzebowe firmy VITABRI to nowoczesne, solidne, bezpieczne konstrukcje, dedykowane zakładom pogrzebowym i cmentarzom komunalnym.

Czytaj więcej

 
Najtrudniejsze decyzje. Czym kierować się wybierając zakład pogrzebowy? zdjęcie

Najtrudniejsze decyzje. Czym kierować się wybierając zakład pogrzebowy?

Planowanie to ważna ludzka aktywność. Obejmuje zakładanie celów, określanie dróg, które prowadzą do ich osiągnięcia oraz możliwości poradzenia sobie z potencjalnymi trudnościami. To wszystko pozwala na uporządkowanie rzeczywistości w wielu jej aspektach i poczucie, że to my panujemy nad sytuacją, a nie sytuacja nad nami.

Czytaj więcej

 
Kremacja a tradycyjny pochówek zdjęcie

Kremacja a tradycyjny pochówek

Kremacja ciała jest coraz popularniejsza w Polsce, choć wciąż najbardziej tradycyjną formą pochówku jest pogrzeb ziemny.

Czytaj więcej

 

MEMENTO Poznań 2016 – premiery, nowości, konferencje

Kilkadziesiąt rynkowych nowości, w tym światowa premiera elektrycznego karawanu Melexa, liczne widowiskowe pokazy i interesujące specjalistyczne konferencje - to największe atrakcje zbliżających się Targów Funeralnych MEMENTO Poznań 2016, które odbędą się na terenie Targów Poznańskich od 17 do 19 listopada.

Czytaj więcej

 

Nowa edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań

17-19 listopada 2016 odbędzie się kolejna edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań. Wydarzenie ma charakter biznesowy i jest skierowane do osób z branży pogrzebowej. Miniona odsłona zgromadziła ponad 60 wystawców z Polski i zagranicy.  

Czytaj więcej

 

Nowa edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań

17-19 listopada 2016 odbędzie się kolejna edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań. Wydarzenie ma charakter biznesowy i jest skierowane do osób z branży pogrzebowej. Miniona odsłona zgromadziła ponad 60 wystawców z Polski i zagranicy.

Czytaj więcej

 
Za nami pierwszy dzień VII edycji MEMENTO Poznań zdjęcie

Za nami pierwszy dzień VII edycji MEMENTO Poznań

Zgodnie z obietnicami wiele się działo. Futurystyczne urny, kamienne nagrobki, luksusowe karawany, namioty pogrzebowe, cmentarne windy, nagłośnienie, odzież żałobna – te i wiele innych produktów mogli podziwiać tłumnie przybyli ta targi goście.

Czytaj więcej

 
Pierwsze specjalne wydanie dwumiesięcznika funeralnego MEMENTO zdjęcie

Pierwsze specjalne wydanie dwumiesięcznika funeralnego MEMENTO

Zapraszamy do lektury pierwszego specjalnego wydania dwumiesięcznika funeralnego MEMENTO, będącego wspólnym dziełem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego i Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej

 
Pożegnać dziecko utracone zdjęcie

Pożegnać dziecko utracone

Podczas zbiorowego pogrzebu we Wrocławiu zostało pochowanych 50 dzieci utraconych na skutek poronienia. To kolejne miasto w Polsce, w którym – dzięki wypracowaniu odpowiednich procedur – każda osoba zmarła przed narodzeniem może być pożegnana z godnością.

Czytaj więcej

 
Już za tydzień Poznań zostanie funeralną stolicą Polski zdjęcie

Już za tydzień Poznań zostanie funeralną stolicą Polski

28 listopada startują Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w partnerstwie z Polskim Stowarzyszeniem Pogrzebowym.

Czytaj więcej

 
Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka zdjęcie

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka - jedyne polskie targi rekomendowane przez Międzynarodową Federację Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT – IFTA.

Czytaj więcej

 
Drugi dzień targów MEMENTO Poznań w pigułce zdjęcie

Drugi dzień targów MEMENTO Poznań w pigułce

Zmysły estetyczne pobudzone, praktyczne umiejętności podszkolone a żądza funeralnej wiedzy zaspokojona. Tymi słowy można podsumować drugi dzień targów.

Czytaj więcej

 
Dlaczego warto wziąć udział w targach MEMENTO Poznań? zdjęcie

Dlaczego warto wziąć udział w targach MEMENTO Poznań?

Odpowiadają wieloletni wystawcy Targów Funeralnych MEMENTO Poznań.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 34