Artykuł Dodaj artykuł

Hufgard Optolith na targach Konserwacje 2010

Od 14 do 16 października 2010 roku w Centrum Targowym „Park” w Toruniu przy Szosie Bydgoskiej 3, odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja Targów „Konserwacje 2010”.

Od 14 do 16 października 2010 roku w Centrum Targowym „Park” w Toruniu przy Szosie Bydgoskiej 3, odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja Targów „Konserwacje 2010”.

Na tegorocznej imprezie nie zabraknie także firmy Hufgard Optolith – producenta wysokiej jakości farb, tynków i zapraw budowlanych.

Hufgard Optolith jest obecny na polskim rynku od 2004 roku. Firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej. Posiada także w swojej ofercie dedykowane produkty przeznaczone do renowacji budynków, w tym m.in.: zaprawy wapienno-trassowe do spoinowania i reproflacji cegieł, wyprawy tynkarskie oraz tynki renowacyjne WTA. Firma przez trzy dni będzie brała udział w Targach Konserwatorskich „Konserwacje 2010”.

To najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce, poświęcone branży związanej z ochroną i konserwacją zabytków. Uczestniczą w nim profesjonaliści zarówno z rynku krajowego jak i międzynarodowego.

W tym roku organizatorzy przygotowali szereg interesujących propozycji. Program imprezy obejmuje między innymi wystawy, seminaria, konferencje oraz liczne pokazy. Wszyscy odwiedzający stanowisko nr 40, firmy Hufgard Optolith, będą mieli okazję przekonać się m.in. o znaczeniu odpowiednich produktów używanych przy skomplikowanym procesie renowacji, podstawowych założeniach i wymogach współczesnej konserwacji zabytków, i tym podobnych.

Targi „Konserwacje 2010” są objęte patronatem honorowym hierarchów kościelnych, przedstawicieli najwyższych władz państwowych, wojewódzkich i miejskich, a także najważniejszych mediów branżowych.

Hufgard Optolith Bauprodukte Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości farb, tynków i zapraw budowlanych, wolnych od niebezpiecznych chemicznych związków organicznych. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Nagradzana prestiżowymi nagrodami: Gazele Biznesu, Solidna Firma, znajduje się na liście Diamentów Forbesa, wśród polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość.

Podobne artykuły